Bodrum Uçak Bileti

25/06/2018 17:19:51 – 2633

 

ucuz Bodrum uçak bileti

 

İstanbul’dan Bodrum’a uçak firmalarının dönem dönem yapmış olduğu promosyonlar sayesinde ucuz Bodrum uçak bileti bulabilirsiniz.

Bu dönemlerde tatil döneminize denk gelebilecek ucuz Bodrum uçak bileti bulmanız mümkün olabilir.

Eğer tatil tarihiniz 2-3 ay öncesinden belli ise online uçak bileti sitelerinden rezervasyon yaptırarak ucuz Bodrum uçak bileti alabilirsiniz.

Milas – Bodrum havalimanı kodu BJV’dir.

İstanbul Atatürk Havalimanı ulaşımı için, havalimanı servisi, metro, otobüs, taksi veya şahsi aracanınızı kullanabilirsiniz.

Havalimanı Servisi
İstanbul Atatürk Havalimanı Servis seferleri İETT (Havabüs) Tarafından yapılmaktadır.

55ET Eyüp Üçşehitler – Taksim Hattı
TH-1 Taksim – Atatürk Havalimanı
YT-1 Yenikapı İdo – Taksim

Sabah 04:00 ile Gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Metro
Havalimanına gitmek için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri de metro. Yenikapı, Aksaray, Fatih, Topkapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro ile Atatürk Havalimanı’nın içine kadar ulaşabilirsiniz.

Taksi
Atatürk Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçenek taksi. Ancak burada dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli faktör trafik. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmanız size çok fazla zaman kaybettirebilir ve uçağınızı kaçırmanıza neden olabilir. Ulaşım içim taksiyi tercih ederseniz yola çıkmadan önce güzergahınızda bulunan trafik yoğunluğunu kontrol etm

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımı için, havalimanı servisi, metro, otobüs, taksi veya şahsi aracanınızı kullanabilirsiniz.

 

 

Havalimanı Servisi
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Servis seferleri İETT (Havabüs) Tarafından yapılmaktadır.

4. Levent yönünde E3 ve 122H
Bostancı yönünde E9
Kadıköy yönünde E10 ve E11
Altunizade ve Ümraniye yönünde E18
Uzunçayır Metrobüs yönünde 16S
Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler
Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Metro
Anadolu Yakası’nda Kadıköy’den hareket eden ve Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe gibi birçok istasyondan geçen metro ile Kartal istasyonunda inerek buradan geçen ve havalimanına giden otobüslere binebilir.

Taksi
Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçenek taksi. Ancak burada dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli faktör trafik. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmanız size çok fazla zaman kaybettirebilir ve uçağınızı kaçırmanıza neden olabilir. Ulaşım içim taksiyi tercih ederseniz yola çıkmadan önce güzergahınızda bulunan trafik yoğunluğunu kontrol etm

Havalimanından Bodrum Şehir Merkezine Ulaşım

Milas – Bodrum Havalimanı kent merkezine hareket eden Havaş, belediye otobüsleri veya taksi ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Havaş
Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu şirketlerinin yolcularına ücretsiz olarak sunduğu servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air şirketlerinin sunduğu bu hizmetten sadece Havalimanı – Bodrum Otogar hattını kullananlar faydalanabiliyor.

Havaş, yolculuk saatlerini uçakların inişinin hemen ardından kalkan servislere göre ayarlıyor.

Otobüs
Milas Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine karşılıklı hareket eden belediye otobüsleri hizmete girdi. İç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında yer alan duraklardan kalkan otobüs, Muğla il merkezindeki Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine ulaşmanızı sağlıyor.

Taksi
Terminalin hemen dışında bulunan taksilerle de dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir